Skautský Podzimní oheň je v Dobrušce již tuto sobotu!

Vizte detaily!

POZVÁNKA K VYTIŠTĚNÍ JE ZDE! (Rovněž ji naleznete v sekci KE STAŽENÍ -> POZVÁNKY)

---------------------------------------

Vážení rodiče, členové, přátelé!

Jménem střediskové rady Junáka Dobruška dovoluji si Vám připomenout touto formou (a zároveň srdečně pozvat všechny, ke kterým se tato informace ještě nedostala), že tradiční dětské odpoledne, zakončené Slavnostním ohněm, je u skautských kluboven již tuto sobotu. Srdečně zveme nejen skauty, ale i všechny jejich přátele včetně dětí a dalšího potěru, pročež v příloze zasíláme pozvánku.

Zároveň Vám v příloze zasíláme termínovník skautského roku - Plán hlavních střediskových akcí - abyste si včas mohli uvedená data zapsat do svých agend a naplánovat správně rodinné dovolené s ohledem na tábory. Pokud tento plán nechcete tisknout, přijďte na podzimní oheň, máme je natištěny.

Kdo jste ještě neviděl fotky z táborů vašich dětí, před ohněm si lze vytištěné fotografie prohlédnout, stejně jako další foto z činnosti, zároveň budeme vybrané promítat. Kompletní paré všech táborových fotografií je také připraveno na čtyřech půjčovacích DVD, ze kterých si je můžete doma stáhnout.

Omlouváme se všem rodičům nových dětí, pokud snad tento e-mail dosud nepřišel elektronicky na jejich e-mailové adresy - ještě nemáme zpracovány všechny aktualizace registračních dat. (Zrovna tak se omlouváme tomu, kdo by snad pozvánku nechtěl dostat...).

Všem vám přejeme nejen mnoho úspěchů v osobním životě, ale hlavně radost z vašich krásných dětí, které můžete potkat ve skautu
Jménem střediskové rady Junáka Dobruška
Ing. Petr Poláček - vedoucí střediska